{{metasbu}} Sağlık Bilimleri Üniversitesi - Gülhane Sağlık Bilimleri Fakültesi - Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Sağlık Bilimleri Fakültesi İlmi Hüviyet Tespiti Sınavı'na Girmeye Hak Kazanan Adaylar Listesi Yayınlandı
 
DUYURULAR
X

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Sağlık Bilimleri Fakültesi İlmi Hüviyet Tespiti Sınavı'na Girmeye Hak Kazanan Adaylar Listesi Yayınlandı

21-10-2021

Sınav hakkı kazanan adayların Sağlık Bilimleri Üniversitesi Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü'ne ait Vakıflar Bankası Ankara Etlik Şubesi İ BAN NO: TR84 0001 5001 5800 7305 5502 29 numaralı hesaba 900 TL yatırarak dekontu gsbf@sbu.edu.tradresine 28.10.2021 tarihi mesai saati bitimine kadar e-mail göndermeleri gerekmektedir.

NOT: Dekontların üzerinde adayların Adı Soyadı, T.C Kimlik No ve Sağlık Bilimleri İlmi Hüviyet Sınavının ve Sınav Alanının açıklaması yazılmış olmalıdır. Dekontu göndermeyen adaylar sınava alınmayacak ve bu adayların yerine yedek listesindeki adaylar sırayla davet edilecektir.

Örnek:

Adı Soyadı :

T.C Kimlik No:

Sınav: Sağlık Bilimleri İlmi Hüviyet Sınavı (Sınav Alanı)

COVID-19 tedbirleri kapsamında adayların dekont ile birlikte HES kodunu da gönderecekleri e-mailde belirtmeleri gerekmektedir. Sınav uygulama alanı düzenlemesi yapılırken COVİD-19 riskli taşıyan adaylar için farklı bir salon planlanacağından gerekli hassasiyetin gösterilmesi gerekmektedir.

İlmi Hüviyet Tespiti Sınavı'na Girmeye Hak Kazanan Adaylar Listesi için tıklayınız